• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Lokal idealny na gabinet masażu, studio tatuażu, itp.

Na wynajem lokal usługowy: gm. Konin, Stary Konin, ul. 3 Maja/Żwirki i Wigury

Cena: 1 000 zł

33,33 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 655 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego, usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulicy 3 Maja i Żwirki i Wigury w Koninie.

Powierzchnia lokalu wynosi 30 m2. Lokal o bardzo dobrym standardzie wykończenia, po remoncie. Wejście do lokalu poprzez klatkę schodową wykończoną w bardo dobrym standardzie. Lokal znajduje się w ciągu lokali handlowo - usługowych, przy ulicy która cechuje się dużym ruchem pieszych i samochodowym. Przed budynkiem znajduje się własny duży parking.

Media: woda, energia elektryczna, kanalizacja, ogrzewanie z cieplika miejskiego.

Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności w budynku (salon fryzjerski, solarium) lokal idealnie nadaje się na prowadzenie studia tatuażu, gabinetu masażu i tym podobnych działalności.

Cena najmu: 1.000 zł/m-c netto + media.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3121
Powierzchnia 30,00 m2
Piętro 1

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ