• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą zawierającą zgłoszenia nieruchomości jakich aktualnie poszukują nasi klienci. Oferty dodawane są indywidualnie przez osoby poszukujące za pomocą formularza "zgłoś czego poszukujesz" oraz na bieżąco aktualizowane. Posiadamy więc rzeczywistą i aktualną bazę klientów poszukujących konkretnych nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub do wynajęcia, która spełnia kryteria poszukiwanych przez naszych klientów nieruchomości – zgłoś ofertę sprzedaży/wynajmu lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Poszukujesz nieruchomości?

Poszukujesz nieruchomość, którą chcesz kupić lub wynająć? Jeżeli nie znalazłeś/aś w naszym serwisie oferty spełniającej Twoje oczekiwania, zgłoś nam "Czego poszukujesz".

Kategoria: Poszukujemy

Znaleziono 0 ofert

Sortuj po:

Poszukujesz nieruchomości?
Z firmą Invicus to naprawdę proste!

Poszukiwanie nieruchomości na wynajem lub do kupna bardzo często może być procesem czaso - i pracochłonnym, i nie zawsze daje rezultaty. Zdarza się bowiem, że osoba która przeprowadza się do zupełnie innego miasta, poszukuje nieruchomości na wynajem lub do kupna, nie znając specyfiki dzielnic czy określonych części miasta. Często poszukujący napotyka na oferty, które już dawno są nieaktualne, przez co traci czas.

Dlatego aby łatwo i szybko znaleźć swoje wymarzone mieszkanie, dom czy inną nieruchomość warto skorzystać z usług biura nieruchomości INVICUS. Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i wynajmie różnych kategorii nieruchomości (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, rekreacyjne i rolne). Naszym Klientom udzielamy profesjonalnych porad, niezbędnych do zrealizowania transakcji kupna i wynajmu, a także gwarantujemy pełne bezpieczeństwo obsługi.

Dzięki współpracy z firmą Invicus Nieruchomości można zaoszczędzić czas na bezowocnym poszukiwaniu nieruchomości we własnym zakresie. Dokładamy wszelkich starań aby proces poszukiwań był jak najkrótszy. Oferty, które zostaną przez nas zaproponowane, na podstawie wcześniej uzyskanych preferencji od poszukującego, zostaną wyselekcjonowane spośród wszystkich dostępnych ofert, tak aby w pełni spełniły oczekiwania. Stan prawny każdej zaoferowanej nieruchomości jest zweryfikowany, dlatego transakcja realizowana za naszym pośrednictwem jest w zupełności bezpieczna.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie pod numerem 632467444 lub drogą mailową biuro@invicus.pl. Dołożymy wszelkich starań aby znaleźć oferty spełniające parametry Państwa poszukiwań.

Zapraszamy również do wyszukiwarki ofert - być może już teraz znajdą Państwo oferty, które spełniają oczekiwania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.