• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działka rekreacyjna z dostępem do Jeziora Licheńskiego

Na sprzedaż działka rekreacyjna: gm. Ślesin, Niedźwiady Małe

Cena: 79 000 zł

131,67 zł/m 2
  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Oferta wyświetlona 177 razy

Opis oferty

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną z dostępem do jeziora, zlokalizowaną w miejscowości Niedźwiady Małe w gminie Ślesin, powiat koniński. Działka położona w otoczeniu malowniczego Jeziora Licheńskiego, pól uprawnych, lasów, zabudowy rekreacyjnej oraz całorocznej. W planie zagospodarowania przestrzennego przedmiotwa działka oznaczona jest symbolem ML czyli tereny zabudowy rekreacyjnej.

Działka o powierzchni 600m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około 15m szerokości i około 40m długości, niezabudowana, teren płaski, od strony drogi dojazdowej (asfaltowej) oraz częściowo w tylnej części działki znajdują się nieliczne, kilkuletnie drzewa iglaste. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Przedmiotem sprzedaży jest również udział (1/8) w drodze o szerokości 4 m prowadzącej do linii brzegowej Jeziora Licheńskiego. Działka oddalona około 120 m od linii brzegowej.

Dostępne media: energia elektryczna (na działce), woda użytkowa (sieć wodociągowa po przeciwnej stronie drogi asfaltowej oraz możliwość korzystania ze studni głębinowej wspólnej dla kilku działek, ponadto szambo bezodpływowe wspólne dla czterech sąsiadujących działek).

Miejscowość Niedźwiady Małe to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i życie w zgodzie z naturą. Okoliczne ciepłe jezioro stanowi raj dla wędkarzy, a kąpielisko po wschodniej stronie brzegu jeziora, wypożyczalnia sprzętu wodnego, siłownia zewnętrzna, place zabaw to propozycje dla dorosłych oraz najmniejszych członków rodziny lubiących aktywność na świeżym powietrzu.

Odległość od pobliskich miejscowości: Licheń Stary ok. 4 km, miejscowość gminna Ślesin ok. 7 km, miasto powiatowe Konin 18 km.

Oferta godna zainteresowania

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 4201
Powierzchnia działki 600 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd, szambo
Ogrodzenie częściowe
Zagospodarowanie niezabudowana
Dojazd asfaltowy
Położenie wieś
Sąsiedztwo/okolica las, jezioro, wspólny dostęp do jeziora
Zabudowa w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 15,00 m
Długość działki 40,00 m
Forma własności pełna własność

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Kontakt do agenta - Hubert Majchrzak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ