• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działka budowlana k. Konina, media w drodze

Na sprzedaż działka budowlana, działka rolna: gm. Kazimierz Biskupi, Wola Łaszczowa

Cena: 89 000 zł

14,59 zł/m 2
  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Oferta wyświetlona 811 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie usytuowanej działki budowlanej, umiejscowionej z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej miejscowości Wola Łaszczowa w gminie Kazimierz Biskupi, w odległości 2 km od granic miasta Konina. Działka o powierzchni 6100 m2, teren płaski, wymiary działki to około 19 m szerokości i 320 m długości. Zgodnie z  miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kazimierz Biskupi działka od strony południowej na obszarze około 900 m2 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dla pozostałej część działki brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do nieruchomości od strony południowej utwardzoną drogą gruntową, od strony północnej dojazd drogą asfaltową (Konin-Kazimierz Biskupi). Działka usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych jednorodzinnych, pól uprawnych i sadów owocowych. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone – lasy oraz jeziora.

Nieruchomość uzbrojona w następujące media: energia elektryczna – najbliższa skrzynka elektryczna znajduje się dwie działki dalej (odległość około 25 m), woda - znajduje się wzdłuż drogi dojazdowej, po tej samej stronie co przedmiotowa działka.

Działka atrakcyjnie zlokalizowana, bardzo dobry dostęp do komunikacji samochodowej, jak również miejskiej, najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości około 500 m.

ZAPRASZAM DO LEPSZEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ OFERTĄ

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3485
Powierzchnia działki 6 100 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd
Dojazd asfaltowy, utwardzony
Położenie pod miastem
Sąsiedztwo/okolica las, jezioro
Zabudowa w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 19,00 m
Długość działki 320,00 m
Forma własności pełna własność
Powierzchnia 6 100,00 m2

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Kontakt do agenta - Hubert Majchrzak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ