| Taksa notarialna netto:* | |
| Vat od taksy notarialnej: | |
| Podatek PCC: | |
| Wniosek do sądu: | |
| Wpis do KW: | |
| Koszty ogółem: |
Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.
*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Budynek zlokalizowany w Koninie na V osiedlu, przy ul. 11 Listopada.
Wyszczególnienie pomieszczeń: widna kuchnia, 2 pokoi, łazienka z wc i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.
Standard wykończenia i stan techniczny:
- stolarka okienna PCV, rolety wewnętrzne typu „dzień-noc”,
- na podłogach w pokojach parkiet, terakota w łazience i w kuchni,
- ściany: glazura, gładź szpachlowa,
- łazienka wypłytkowana z wanną,
- instalacja elektryczna po wymianie.
Umeblowanie i wyposażenie:
- zabudowa meblowa kuchenna, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, okap,
- w łazience szafka wisząca i pralka,
- szafa i łóżko w sypialni,
- w przedpokoju szafka na buty
Blok po termomodernizacji.
Lokalizacja i sąsiedztwo:
Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość obiektów użyteczności publicznej i handlowo-usługowych typu: markety, przychodnia lekarska, apteka, sklepy, szkoła podstawowa, uczelnia ANS, bazar miejski, przystanki komunikacji miejskiej itp. Dogodna lokalizacja na własne cele mieszkalne, jak również na kupno w celu wynajmu studentom (w bliskiej odległości uczelnia ANS).
Mieszkanie wolne do zamieszkania od zaraz.
ZAPRASZAMY NA OGLĘDZINY!
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
| Numer oferty | 4560 |
| Powierzchnia | 37,58 m2 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter | 4 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Okna | plastikowe |
| Standard | częściowo umeblowane, do zamieszkania |
| Forma własności | odrębna własność lokalu |
| Kuchnia | z oknem, oddzielna, w zabudowie |
| Ogrzewanie | cieplik miejski |
| Zabezpieczenia | domofon/ wideofon |
| Sąsiedztwo/okolica | apteka, bazar, plac zabaw, poczta, żłobek, przedszkole, szkoła, uczelnia, przychodnia, parking strzeżony, market, bank, autobus, przystanek MZK |
| Położenie | miasto |
| Zabudowa w okolicy | osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe |
| Stan budynku | dobry |
| Media (na działce/w pobliżu) | woda, prąd, kanalizacja |
| Dojazd | asfaltowy |