• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Na sprzedaż kamienica (łącznie 10 lokali mieszkalnych), obręb Starówka

Na sprzedaż mieszkanie, dom, biurowy: Konin, os. Starówka, ul. Wojska Polskiego

Cena: 1 060 000 zł

2 585,37 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 659 razy

Opis oferty

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zabudowana położona w Koninie, przy ulicy Wojska Polskiego, obręb Starówka, na działce o powierzchni 0.1309ha.

Nieruchomość zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych 410m2, oraz dwoma budynkami gospodarczymi, w których znajdują się komórki lokatorskie o powierzchni zabudowy 59m2 ( w tym pow. użytkowa 44.25)  oraz 37m2 ( w tym pow. użytkowa 27.75m2).

Budynek kamienicy w zabudowie wolnostojącej, murowany metodą tradycyjną z cegły ceramicznej pełnej, obustronnie otynkowany i pomalowany. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, pokryty deskami oraz papą termozgrzewalną. Rury i rynny spustowe oraz obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej oraz PCV. Strop drewniany na belkach drewnianych. Wymieniona na nową stolarka okienna PCV. Media: sieć wodociągowa, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna, cieplik miejski, kanalizacja deszczowa, sieć telefoniczna. Ogrzewanie z przyłącza miejskiego cieplnego oraz pieca na paliwo stałe (dla 6 lokali mieszkalnych cieplik, dla pozostałych 4 z pieca na paliwo stałe). 

W budynku wydzielono 3 klatki schodowe oraz 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach: 35m2, 40m2, 48m2, 62m2, 27m2, 70m2, 32m2, 32m2, 32m2, 32m2-łacznie 410m2.

Na działce znajdują się również dwa budynki gospodarcze, murowane w technologii tradycyjnej, posadowione przy południowej i północnej granicy działki.

W celu utrzymania nieruchomości w dobrym stanie technicznym i wizualnym przeprowadzono m.in. następujące prace remontowe:

-wymieniono całkowicie pokrycie dachowe,

-wymieniono stolarkę okienną i drzwiową,

-odnowiono klatki schodowe,

-odrestaurowano ozdobne gzymsy,

- wykonano nową elewację,

-wykonano przyłącze do miejskiej sieci c.o.

-zabezpieczono strop nad parterem poprzez jego podstemplowanie;

-wykonano nowe nadproża drzwiowe z kształtowników stalowych,

- wykonano izolację przeciwwilgociową.

Działka o pow. 0.1309ha częściowo zagospodarowana. Teren zielony stanowią nasadzenia ozdobne, trawa oraz ogródek.

Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych wielorodzinnych, jednorodzinnych oraz handlowo-usługowych, bezpośrednio przy ulicy prowadzącej na Stary Rynek miasta; w pobliżu Urząd Miasta, liczne kancelarie prawne, biura finansowe, sklepy, kawiarnie, restauracje. 

OFERTA GODNA UWAGI

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3949
Powierzchnia 410,00 m2
Piętro parter, poddasze
Rodzaj budynku wolnostojący, kamienica
Technologia budowlana cegła
Okna plastikowe
Dodatkowe cechy dojazd asfaltowy
Sąsiedztwo/okolica apteka, bazar, poczta, kościół, market, bank, przystanek MZK, park
Położenie miasto
Zabudowa w okolicy osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
Powierzchnia działki 1 309 m2
Kształt działki nieregularny
Pokrycie dachu papa
Stan budynku odnowiony, do zamieszkania
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd, kanalizacja
Dojazd asfaltowy

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ