• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Hala, dwa domy, garaże, duża działka, blisko Centrum, Sompolno

Na sprzedaż lokal: magazynowy, dom, usługowy: gm. Sompolno, Sompolno, ul. Kaliska

Cena: 1 250 000 zł

1 644,74 zł/m 2
  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Oferta wyświetlona 194 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 8000 m2, zabudowanej budynkiem hali produkcyjno-magazynowej, budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem garażowym. Nieruchomość zlokalizowana jest w Sompolnie przy ul. Kaliskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 266. Łączna powierzchnia hali to około 760 m2, na którą składają się: hala z rampą (pakownia) o powierzchni 333 m2 i połączone z nią trzy komory o powierzchniach 114 m2, 116 m2 i 178 m2, z których jedna wyposażona w agregaty chłodnicze i ocieplona pianą poliuretanową. Hala wysokiego składowania wysokość budynku to 7,60 m2. Przed halą duży plac manewrowy utwardzony betonem i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 266. Budynek murowany metodą tradycyjną, mury i dach ocieplone, wyposażony w instalację elektryczną. Na działce dodatkowo wkopany jest zbiornik na paliwo o pojemności około 50 tys. litrów i zamontowane są dwa dystrybutory paliwa. 

Do budynku hali dobudowany jest budynek mieszkalno-biurowy o powierzchni użytkowej 165 m2. Wewnątrz budynku zostały wydzielone: na parterze salon o powierzchni 40 m2, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój i wiatrołap, na piętrze 3 sypialnie (jedna z garderobą), łazienka z WC i przedpokój. Standard budynku wewnątrz został określony jako bardzo dobry. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodną z kanalizacją i centralnego ogrzewania (piec na olej opałowy). 

Oprócz wymienionych budynków, na działce znajduje się jeszcze jeden budynek mieszkalno-biurowy. Powierzchnia tego budynku to około 160 m2, składa się on z dwóch odrębnych ale połączonych ze sobą części. Pierwsza część to lokal składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i wiatrołapu, a jego powierzchnia to około 75 m2. Druga część budynku (z osobnym wejściem) składa się z 3 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC i wiatrołapu, a jego powierzchnia to około 85 m2. Budynek posiada instalację elektryczną, wodną z kanalizacją i centralnego ogrzewania (osobna kotłownia, piec węglowy). Ponadto na działce znajdują się murowane budynki garażowe. 

Nieruchomość bardzo korzystnie zlokalizowana, bezpośrednio przy obwodnicy Sompolna, a co za tym idzie przy drogach wojewódzkich nr 263, 266 i 269. Odległość do Konina to około 30 km, a w odległości około 34 km znajduje się zjazd z autostrady A2. 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3694
Powierzchnia 760,00 m2
Powierzchnia działki 8 000 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd, kanalizacja
Dojazd utwardzony
Zabudowa w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna, obiekty przemysłowe
Ogrodzenie siatka

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Kontakt do agenta - Hubert Majchrzak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ