• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Do wynajęcia lokal na parterze w centrum Konina

Na wynajem lokal: handlowy, usługowy, biurowy: Konin, ul. Kolejowa

Cena: 2 500 zł
+ media

50,00 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 154 razy

Opis oferty

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m2, zlokalizowany w Koninie przy ul. Kolejowej, naprzeciwko dworca PKP.

Lokal usytuowany jest na parterze. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika z poziomu ,,0". Lokal posiada witrynę, co pozwala na dobre wyeksponowanie prowadzonej w lokalu działalności. W lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna. Lokal posiada zaplecze kuchenne przystosowane do wymogów gastronomiczno-sanepidowskich.

Atrakcyjne położenie lokalu przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się lokale handlowo-usługowo-mieszkalne, a także dworzec PKP.

Przed budynkiem parking.

Czynsz: 2.500 zł /m-c + media.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3901
Powierzchnia 50,00 m2
Piętro parter
Dojazd asfaltowy

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ