• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Na sprzedaż lokal - Konin

Na sprzedaż lokal: handlowy, usługowy, magazynowy: gm. Konin, Konin, os. Zatorze, ul. Chopina

Cena: 155 000 zł

1 761,36 zł/m 2
  • Pośrednik Natalia Bieganowska
  • +48 797 017 784

Oferta wyświetlona 550 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego usytuowanego z tyłu innych pawilonów handlowych przy jednej z głównych ulic handlowych miasta Konin, - ul. Chopina. Nieruchomość o powierzchni 88 m2, stanowiąca odrębną własność. Wejście do lokalu przez bramę garażową lub drzwi. Istnieje również możliwość przebudowy, tak aby wejście do lokalu znajdowało się z przodu pawilonu. Pomieszczenie posiada dwa okna oraz jest podłączone do wszelkich mediów. Lokalizacja nieruchomości umożliwia dogodny dojazd samochodem. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3436
Powierzchnia 88,00 m2

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Natalia Bieganowska
  • +48 797 017 784

Kontakt do agenta - Natalia Bieganowska

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ