• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działka inwestycyjna pod logistykę, pow. 0,6 ha, blisko A2, Spławie

Na sprzedaż działka inwestycyjna: gm. Golina, Spławie

Cena: 449 000 zł

74,83 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 658 razy

Opis oferty

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6000 ha zlokalizowana w Spławiu, gm. Golina, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 biegnącej z Konina w stronę Słupcy. 

IDEALNE MIEJSCE NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI np. transport samochodowy. Bliska odległość do autostrady A2, co ułatwia dojazd pojazdami ciężarowymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się firma transportowa, szkółka drzew, pola uprawne, luźna zabudowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych. 

Działka posiada 2 niezależne wjazdy, pierwszy wjazd bezpośrednio z drogi nr 92 (szeroka brama wjazdowa na 3m) oraz drugi wjazd od strony północnej działki. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony dojazd do działki jest drogą asfaltową. Działka szeroka 70 m, długa 90 m. Działka jest w całości ogrodzona częściowo płotem betonowym, a częściowo siatką. 

Na działce znajduje się budynek mieszkalny wybudowany według projektu Z7L firmy Z500) o powierzchni zabudowy ok. 100 m2. Mury solidnie wykonane z cegły Roben, grubość ściany 36 cm + styropian 10 cm. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, pokryty dobrej jakości blachodachówką. Wyszczególnienie pomieszczeń: salon z jadalnią połączony z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, hol, kotłownia. Media: woda, energia elektryczna, ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie - częściowo podłogowe, częściowo grzejniki - zasilane piecem na ekogroszek.

Na działce znajduje się również budynek gospodarczy w trakcie budowy (etap fundamenty + mury) o powierzchni zabudowy ok. 100 m2. Istnieje możliwość przekształcenia budynku na budynek biurowo-socjalny celem prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodatkowo na działce znajdują się 3 garaże blaszane oraz garaż wykonany z gotowych przęseł betonowych, ocieplony z zewnątrz styropianem i otynkowany.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3393
Powierzchnia działki 6 000 m2
Dojazd asfaltowy
Zabudowa w okolicy obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 70,00 m
Długość działki 90,00 m
Forma własności pełna własność
Rok budowy 2012

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ