• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działka bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 467

Na sprzedaż działka inwestycyjna: gm. Golina, Myślibórz

Cena: 230 000 zł

32,86 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 687 razy

Opis oferty

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie usytuowana działka, umiejscowiona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 467, w miejscowości Myślibórz w gminie Golina, w odległości około 1,4 km od centrum Goliny, 4 km od autostrady A2. Działka o powierzchni 7000 m2, teren płaski, wymiary działki to około 25 m szerokości i 300 m długości. Dojazd do nieruchomość drogą asfaltową. Działka usytuowana w sąsiedztwie terenów inwestycyjnych, pól uprawnych, zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy siedliskowej. Na terenie działki prowadzone są uprawy rolnicze, grunt utrzymany w dobrej kondycji, klasa gruntu IIIb. Takie umiejscowienie oferowanej działki sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno produkcyjnej, jak i usługowej czy handlowej.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3207
Powierzchnia działki 7 000 m2
Ogrodzenie brak
Dojazd asfaltowy
Zabudowa w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna, teren niezabudowany
Kształt działki prostokąt
Szerokość działki 25,00 m
Długość działki 300,00 m

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ