• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Ślesinie

Na sprzedaż działka inwestycyjna: gm. Ślesin, Ślesin, ul. 20 Stycznia

Cena: 122 835 zł

57,00 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 611 razy

Opis oferty

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2155 m2 zlokalizowana w Ślesinie przy ul. 20 Stycznia. Wymiary działki: 26 m długość x 83 m szerokość. 

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała nr 287/XXXII/09 Rady Miejskiej Gminy Ślesin z dnia 15.12.2009 roku) i oznaczona jest symbolem P(MN) - tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług uciążliwych, z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej dla prowadzącego działalność.

Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie Jeziora Ślesińskiego należącego do szlaku żeglugi śródlądowej, na którym dozwolone jest pływanie sprzętem motorowodnym. W miasteczku znajdują się miejsca do wodowania łodzi, przystań z wieloma pomostami, rozległa plaża, park miejski, skate-park, boisko "orlik", rynek z licznymi sklepami itp. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z miastem powiatowym Konin, niewielka odległość do autostrady A2.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ DZIAŁKI O POW. 10 AR.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 2900
Powierzchnia działki 2 155 m2

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ