• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działka pod zabudowę mieszkaniową i usługi-Konin, Morzysław

Na sprzedaż działka budowlana, działka inwestycyjna: Konin, os. Morzysław, ul. Jana Pawła II

Cena: 300 000 zł

31,10 zł/m 2
  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Oferta wyświetlona 368 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnie usytuowanej działki w Koninie, przy ulicy Jana Pawła II, na osiedlu Morzysław.

Działka o powierzchni 9646m2, przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego dla miasta Konina pod zabudowę jednorodzinną i usługi oraz jako tereny zielone. Z całej powierzchni działki jej część o obszarze około 1500 m2 przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi, a pozostały jej obszar który wynosi około 8100 m2 przeznaczony został pod tereny zielone.

Nieruchomość uzbrojona w następujące media: przyłącze wody na działce, sieć: kanalizacyjna, elektroenergetyczna, telekomunikacyjna wzdłuż drogi dojazdowej.

Działka usytuowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obiektów handlowo-usługowych oraz kanału Warta-Gopło. 

Dojazd do nieruchomość drogą asfaltową o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Szerokość działki (od strony ul. Jana Pawła II) to blisko 35 m.

Umiejscowienie oferowanej działki sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, usługowej czy handlowej, a jednocześnie miejsce do zamieszkania w sąsiedztwie otaczającej zieleni, przyrody i wody.

OFERTA GODNA ZAINTERESOWANIA ZARÓWNO DLA OSÓB PRYWATNYCH JAK I PRZEDSIĘBIORCÓW!!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 3844
Powierzchnia działki 9 646 m2
Media (na działce/w pobliżu) woda, prąd, kanalizacja
Dojazd asfaltowy
Położenie miasto
Sąsiedztwo/okolica uczelnia, kościół, market, przystanek MZK
Zabudowa w okolicy osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany
Kształt działki nieregularny

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Hubert Majchrzak
  • nr licencji zawodowej 16430
  • +48 797 017 799

Kontakt do agenta - Hubert Majchrzak

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ