• Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez KW
  • Mieszkanie własnościowe/spółdzielcze własnościowe z KW
  • Nieruchomości (domy, grunty, inne)
Taksa notarialna netto:*
Vat od taksy notarialnej:
Podatek PCC:
Wniosek do sądu:
Wpis do KW:
Koszty ogółem:

Kalkulator przedstawia poglądowy wynik o charakterze pomocy. Koszty notarialne indywidualnie określane są w wybranej kancelarii notarialnej.

*Do taksy notarialnej należy doliczyć koszty wypisów z aktu notarialnego - 6 zł za stronę (ok. 200 zł + VAT)

Działki budowlane od 16,4 do 23 ar, k. Konina

Na sprzedaż działka budowlana: gm. Kazimierz Biskupi, Wieruszew

Cena: 85 176 zł

52,00 zł/m 2
  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Oferta wyświetlona 3752 razy

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych, które zlokalizowane są w malowniczej, a przede wszystkim spokojnej miejscowości Wieruszew, gmina Kazimierz Biskupi, powiat koniński. Odległość od centrum Konina ok. 5km. Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane o powierzchniach od 16,4 – 23 arów w zależności od potrzeb zainteresowanych klientów. Dojazd do działek drogą asfaltową, do dalszych drogą gruntową. Wydzielone działki dają podwaliny do powstania niewielkiego osiedla domków jednorodzinnych. Media w drodze. Atrakcyjna lokalizacja, pobliskie lasy oraz jezioro pozwolą każdemu na chwilę relaksu i zapomnienia od miejskiego hałasu. Nie czekaj, atrakcyjna oferta, zadzwoń i umów się na prezentację!

CENA: od 4.000 zł/ar do 5.200 zł/ar

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Numer oferty 2827
Powierzchnia działki 1 638 m2

Kontakt do agenta

  • Pośrednik Adrianna Piasecka
  • +48 508 249 688

Kontakt do agenta - Adrianna Piasecka

Wyślij wiadomość

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invicus s.c. z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Chopina 23c w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, adresu poczty elektronicznej dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałam/em poinformowana/y o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

ZADZWOŃ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ