Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję, nie pokazuj więcej
Odwiedzin: 3387325 / online: 7
Dziś jest: 14 grudnia 2018 - 20:15
Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor, Jan

Get Adobe Flash player

Pomoc w serwisie


1. Jaką funkcję pełni invicus.pl?

invicus.pl jest to portal poświęcony branży nieruchomości, umożliwia Państwu bezpłatne zamieszczanie własnych ofert, poprzez wysłanie do nas e-maila z ogłoszeniem.


2. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?

Administrator  jest zobowiązany do zatwierdzenia lub odrzucenia ogłoszenia a czasie nie dłuższym niż 48h.


3. Jak mogę wyszukiwać ogłoszenia?

Ogłoszenia można wyszukiwać za pomocą wyszukiwarki, która znajduje się na stronie głównej lub w podstronie "szukaj"
Można również znaleźć konkretne ogłoszenie poprzez wybranie z kategorii znajdujących  się po lewej stronie portalu.


4. Jak można się reklamować w serwisie?

Należy skontaktować się z administratorem po przez formularz kontaktowy w celu ustalenia dogodnych warunków współpracy lub telefonicznie.

5. Jak korzystać z CHAT ONLINE?

CHAT ONLINE służy do porozumiewania się z Pośrednikiem za pomocą słowa pisanego w czasie rzeczywistym. Główną zaletą jest wygoda dla klienta oraz darmowy w pełni modyfikowany chat.

Na stronie zawierającej CHAT ONLINE po kliknięciu znajdą Państwo odnośnik ,,Nick", ,,Hasło", ,,Pokój", ,,Język". Nie muszą Państwo wypełniać wszystkich pól formularza, obowiązkowe pole to ,,Nick", oraz wybór ,,Pokoju". Wybór ,,Pokoju" zależy od informacji jaką Państwo chcą uzyskać. ,,Public" to ,,Pokój" w którym można zadawać ogólne pytania, ,, Sprzedaż " to ,, Pokój " w którym można zadawać pytania odnośnie sprzedaży nieruchomości zamieszczonej na stronie. Jeśli poprawnie wprowadzono wszystkie informacje należy kliknąć na ikonkę ,,Zaloguj". Od tej chwili są Państwo zarejestrowanym użytkownikiem serwisu chat online i istnieje możliwość konsultacji z Pośrednikiem.